Loading...
Świat Mamy

Czyli czym ja się właściwie zajmuję poza tym, że jestem mamą.

Mój świat to moja wyobraźnia. Uwielbiam działać twórczo i stawiać przed sobą nowe wyzwania. Uwielbiam się realizować artystycznie, głównie przez projektowanie odzieży i szycie.

Od kiedy jestem mamą zwariowałam (tak jak większość szyjących mam) na punkcie szycia odzieży, zabawek i innych akcesoriów dla dzieci. Założyłam działalność i działam pod marką Bobelito. Póki co jest to w dużej mierze działalność rękodzielnicza ale mam pewne plany na rozwój tego projektu. Jeżeli chcecie mi w tym procesie towarzyszyć to będzie mi bardzo miło. Chętnie się podzielę z Wami wieloma informacjami na temat tego jak staram się rozwijać moją malutką firmę.

W związku z tym że z wykształcenie jestem projektantką odzieży to z pewnością nie zabraknie tu wielu porad praktycznych jak zrealizować, od pomysłu po efekt końcowy to co sobie wspólnie wymyślimy. Postaram się o tutoriale abyście i Wy mogli szyć ze mną.

Z branżą odzieżową jestem związana od czasów studiów. Zawodowo również pracowałam głównie w tej branży. W związku z tym jestem bardzo wybredną klientką sklepów odzieżowych…po godzinie tracę cierpliwość a mąż się śmieje że każdy ciuch zaczynam od oglądania go na lewej stronie. Takie… zboczenie zawodowe 😉 Chciałabym Wam pokazywać jak kupować ubrania, na co warto zwrócić uwagę, jak ocenić czy dobrze leżą itp. itd.

Mój świat to nie tylko szycie więc możecie się tu spodziewać…Wszystkiego!

Monika

3 comments
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rodzinny Album Rysunkowy