Loading...
Ogarniamy

DOBRY ROK: Kwiecień! Kalendarz do druku.

Serwus moi mili oczekujący nowego kalendarza! Kto by pomyślał, że kwiecień powitamy zamknięci w domach a ja się spóźnię z kalendarzem z powodu szycia maseczek ochronnych dla służb medycznych?!

Tak, tego nikt się nie spodziewał. W związku z tym, że otacza nas nowa rzeczywistość, kalendarz kwietniowy nie jest do końca sprecyzowany. Każdy miesiąc w tym roku jest DOBRYM miesiącem. Dobrym na realizację różnych planów i celów lub zmierzenie się z czymś na czym nam zależy. Proponuję aby kwiecień był miesiącem samozadowolenia! Dlatego, że w tym całym chaosie jaki panuje w moich i Waszych czterech ścianach należy szukać równowagi i uśmiechu. Uśmiechu dla nas samych. Zadowolenia z tego jacy jesteśmy i że ogarniamy! A ogarniamy sporo: rodzinę, psa, kota, mieszkanie, pracę zdalną, treningi pomimo zamkniętej siłowni, naukę języka obcego a może pierwsze samodzielnie ugotowane posiłki? Zmierzmy się z tą nową rzeczywistością będąc zadowolonymi z siebie ludźmi. Jutro jest takie niepewne a Wy jesteście przecież tacy fajni! Życzę Wam uśmiechu i zadowolenia. Nad tym pracujemy w tym miesiącu. Jednak na kalendarzu zostawiłam miejsce wolne i sami możecie dokładnie sprecyzować nad czym pracujecie w kwietniu.

W związku z tym, że nie mogę sobie wydrukować kalendarza w kolorze nad czym bardzo ubolewam 🙁 to postanowiłam przygotować wersję do pokolorowania. Może też nie posiadacie w domach kolorowej drukarki? Łapiemy za kredki i się bawimy. Sami albo z dzieciakami!

I oczywiście „drzewna” grafika…dopasowana do sytuacji… ” za oknem”

Tu pobierajcie:

Dobry rok! Kwiecień 2020-kalendarz do pobrania.

Tutaj kolorowanka:

Dobry rok! Kwiecień 2020- kalendarz do pobrania KOLOROWANKA
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rodzinny Album Rysunkowy