Loading...
Ogarniamy

Dobry rok: LUTY- kalendarz do druku.

Luty ogłaszam z wiadomych powodów miesiącem dobrym na przyjaźń i ważne słowa!

W codziennej gonitwie zdarza nam się zapominać o bliskich nam osobach, przyjaciołach czy rodzinie! Często zaniedbujemy odpowiednie relacje z nimi. Codzienność sprawia ,że nie mamy dla nich czasu i te relacje ulegają spłyceniu. Czasami różne wydarzenia psują też nasze stosunki z najbliższymi. Dlatego w lutym przypominamy sobie o tych właśnie najważniejszych osobach (można zrobić listę) i staramy się zadbać o relacje z nimi. To może być spotkanie, telefon, wiadomość. Wygospodarujmy odrobinę czasu i skierujmy do tych osób te właśnie najważniejsze słowa.

Jakie to są te ważne słowa? Z wiadomych powodów w lutym na pierwszym miejscu wymienię: KOCHAM ale często zapominamy powiedzieć: POTRZEBUJĘ CIĘ, PRZEPRASZAM. Warto też DZIĘKOWAĆ za to, że o nas pamiętają, że są blisko. I coś czego wszyscy potrzebujemy: ROZUMIEM. Każdy z nas żyje po swojemu i czasami trudno nam zrozumieć postawę czy wybory drugiej osoby. Warto wskoczyć jednak w czyjeś buty i spojrzeć na świat jego oczami. To bardzo wzbogaca i uczy zrozumienia, szacunku i tolerancji.

Kalendarz oczywiście zdobi drzewo. Nazwałam je drzewem miłości. Jak widzicie zrzuca serca ale tylko jedno jest czerwone. Tak jak w życiu, w gąszczu relacji z różnymi ludźmi nie często trafiają się te prawdziwie szczere jak prawdziwa miłość. Pamiętajmy o tym i dbajmy o to co ważne!

LINK do kalendarza:

Dobry rok – LUTY 2020 – kalendarz do pobrania!
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rodzinny Album Rysunkowy