Loading...
Ogarniamy

Dobry rok: MAJ! Kalendarz do druku

Witaj majowa jutrzenko! Witam maj z zadowoleniem, że nareszcie za oknem wszystko pokrywa się pąkami, kwiatami i pięknie zielenieje. A wiadomo, że kolor zielony to kolor nadziei. Mam zatem nadzieję, że wkrótce nasze życie wróci do normy.

Tymczasem przygotowałam dla Was kalendarz, jak zwykle z tabelą nawyków i z majową grafiką pod tytułem „Zielenieje”. A co najważniejsze maj będzie pod hasłem pielęgnowania hobby. Myślę, że bez względu na to czy tkwimy w domach, czy nie, czy mamy własny ogród, czy tylko 4 ściany to możemy zadbać o to co lubimy robić najbardziej. U mnie to szycie, rysowanie, haftowanie, malowanie i jeszcze kilka innych anie 😉 Może przestaliście pielęgnować swoje hobby? Może macie na nie mało czasu? A może jeszcze nie odkryliście co Wam sprawia największą frajdę? Zachęcam do poszukiwania i pielęgnowania tych zajęć.

W kalendarzu znajdziecie kilka nietypowych świąt, które pozwolą Wam świętować Waszą pasję. W tym miesiącu obchodzimy bowiem nawet dzień samolotów z papieru to np. dla tych którzy lubią origami? A może dla tych co namiętnie oglądają „Dom z papieru”? – Z banknotów też można spróbować zrobić samoloty ;D W maju będą również świętować osoby zajmujące się pieczeniem, gotowaniem a także wszyscy związani z muzyką i plastyką. Czyż nie piękny maj nas czeka?! 😀 No to do dzieła! Pobieramy, drukujemy i planujemy!

Dobry rok: MAJ! Kalendarz do pobrania.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rodzinny Album Rysunkowy