Loading...
Ogarniamy

Dobry rok: Styczeń- kalendarz do druku.

kalendarz na styczeń

Zgodnie z zapowiedzią pojawiają się kalendarze. Styczeń już jest historią ale wrzucam go bo chciałabym aby cały rok znalazł się na blogu. Zastanawiałam się nad kalendarzami, czy je robić. W związku z tym, że wiele się takich ostatnio pojawia czekałam na natchnienie. I pojawiło się!

Rok 2020 będzie DOBRYM ROKIEM a to oznacza, że każdy miesiąc będzie dobrym miesiącem. Dobrym do czego? Do czynienia dobra oczywiście. W sobie, dla siebie, dla innych, dla rodziny, dla Matki Ziemi. Często zwlekamy z wieloma rzeczami, nie wprowadzamy planów czy nawet zdrowych nawyków już teraz od dziś. Ile to razy obiecywaliśmy sobie ” od jutra…to i tamto” I dlatego 2020 rok będzie rokiem czynów!

Każdy miesiąc będzie miał motyw przewodni, zgodnie z którym będę starała się postępować i Was również do tego zachęcam. Styczeń pozostawiam z wielokropkiem jako: Miesiąc dobry na… I tutaj się zastanówmy jak wykorzystaliśmy ten miniony już czas. Czy był dobry? Czy zrobiliśmy coś z czego jesteśmy dumni? Czy może znowu odkładaliśmy tylko w czasie?

Poniżej link do pobrania styczniowego kalendarza i już od razu zapraszam do kolejnego wpisu z kalendarzem na luty!

Dobry rok – STYCZEŃ 2020 – kalendarz do pobrania!

Mam nadzieję, że przypadną Wam również do gustu graficzne walory kalendarzy 😀 Przez najbliższe miesiące na kalendarzach będę serwowała Wam jeden z moich ulubionych motywów – drzewa! 😀 Zapraszam na mój Pinterest gdzie możecie zobaczyć moje proste i kolorowe grafiki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rodzinny Album Rysunkowy