Loading...
Ogarniamy

Listopad 2019-kalendarz do druku

Kolejny kalendarz do pobrania i wydruku gotowy. To już listopad! OMG! A pamiętam jak pracowałam nad styczniem. Jak sobie wymyśliłam te kalendarze i z jaką ochotą ruszyłam do przygotowywania pierwszego. A dzisiaj mam dla Was już jedenasty! Listopadowy. Czas pędzi nieubłaganie. Aby go jak najlepiej wykorzystać dobrze jest planować 🙂 U nas kalendarz wisi na lodówce i przypomina o ważnych dniach, datach, wizytach u lekarzy, spotkaniach itp. W dolnej części, tam gdzie są nawyki, wpisuję sobie w tym miesiącu jogę z elementami innych ćwiczeń. Kilka razy byłam już na jodze na którą niedawno się zapisałam i powiem Wam, że chyba się wkręcam 😀

Co do grafiki listopadowej to zaplątał się tam duszek i nie uwierzycie ale dopiero niedawno dowiedziałam się że Halloween przypada na dzień 31. października 😀 Powinien może straszyć w poprzednim kalendarzu ale co tam, jest taki pocieszny, że postanowiłam go zostawić.

Po prawej stronie w tabelach klasycznie już miejsce na najważniejsze zadania lub cele w tym miesiącu. Poza tym przypominam, że pora już najwyższa na zaplanowanie prezentów świątecznych!

Pobierajcie zatem kalendarz, drukujcie, przyczepiajcie na lodówkę i rodzinnie z niego korzystajcie! Dajcie też znać czy taka forma Wam odpowiada? Może coś dodać? Coś zmienić? Jestem otwarta na Wasze sugestie.

Kliknij poniżej aby pobrać:

Listopad 2019 – kalendarz do druku!
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rodzinny Album Rysunkowy