Loading...
Ogarniamy

Luty 2021 Kalendarz do pobrania i wydruku

Ja wiem, ja wiem! Już dziewiąty lutego a ja dopiero wrzucam kalendarz. I teraz będę się tłumaczyć!

Istnieją aż dwa powody: po pierwsze 2020 rok nie sprzyjał chyba planowaniu bo kalendarze się kiepsko pobierały i nawet myślałam o tym żeby z nich zrezygnować. Jednak styczeń to szaleństwo pobraniowe! Dlatego zobowiązuje się przygotowywać kalendarz na kolejny miesiąc dużo wcześniej. Myślę że w okolicach dwudziestego dnia danego miesiąca będę wrzucała kalendarz na kolejny miesiąc.

Po drugie: ostatnio sporo czasu rysuję i piszę a to wiąże się z tym, że daje mi się we znaki fakt, że nasze biurko kompletnie nie jest dostosowane do mojego niskiego wzrostu. Mój kręgosłup cierpi i rysowałam ostatnio tylko to co bezwzględnie musiałam.

Jednak koniec wymówek! Koniec! Pora dostosować miejsce pracy odpowiednio! Planuję w marcu udostępnić Wam wszystkie poprzednie kalendarze z roku 2019 i 2020- dobry rok zaktualizowane do roku 2021. Tak żebyście mogli pobrać wszystkie miesiące z góry 😀 Co Wy na to?

W roku 2021 będzie seria z dziewczynami. Taki sobie temat wymyśliłam 🙂 Jeżeli macie jakieś sugestie, uwagi. Czy lepiej ze świętami robić kalendarze, czy bez? Jakie grafiki Wam najbardziej pasują? Wszystkie uwagi mile widziane.

A Panią Luty pobierajcie poniżej:

Luty 2021 Kalendarz do pobrania
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rodzinny Album Rysunkowy