Loading...
Ogarniamy

Wrzesień 2021! Kalendarz do pobrania i wydruku

Kończymy wakacje. Dla wielu był to beztroski i spontaniczny czas bez planowania. Jenak nie dla nas 😉 Rodzina 2+2 aby dobrze funkcjonować musi planować. Przynajmniej jedna osoba w takiej rodzinie musi planować aby nie zwariować w natłoku obowiązków.

To osobą na ogół jest: MAMA

Wrzesień to dodatkowe obowiązki i całkiem nowy plan dnia dla mnie i dla całej naszej rodziny. Ala wraca do szkoły. Wiktor wita się z przedszkolem i miejmy nadzieję, że mu się spodoba. W związku z tym jako mama miałam szereg rzeczy doz robienia na już. Myślę, że napiszę o tym w osobnym poście. Oczywiście z solidną dawką humoru 😀 Dodatkowo we wrześniu intensyfikuję działania związane z jednym z profili mojej działalności. Wracam wkrótce do szkół z zajęciami z robotyką.

Wrzesień to dla mnie jeden z najbardziej chaotycznych miesięcy w roku. Poza obowiązkami zawodowymi i domowymi pojawią się nowe związane z promocją książki którą zilustrowałam 😀 Już od pierwszego września będzie można ją nabyć w tarnogórskich księgarniach oraz online. Wszystkie aktualne informacje tutaj: Mali_Skarbnicy Możecie być pewni, że będę się nią jeszcze tutaj chwalić 🙂 Pierwsze dziecięce reakcje na moje rysunki były fantastyczne i dodały mi skrzydeł. Mam zatem nadzieję że i grafika wrześniowego kalendarza Wam się spodoba!

Kalendarze do pobrania:

Wrzesień bez świąt

Wrzesień 2021bez świąt. Kalendarz do pobrania i druku

Wrzesień ze świętami:

Wrzesień 2021 ze świętami. Kalendarz do pobrania i druku.

Wrzucam Wam również link do Planu Lekcji, który przygotowałam w zeszłym roku. We wrześniu pojawi się jeszcze jeden plan lekcji. Może macie pomysły na jakieś motywy przewodnie na taki plan?

Miłego planowania! Miłego września. P.S. Dajcie znać tutaj lub na instagramie czy lubicie wrzesień?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rodzinny Album Rysunkowy